Kurumsal

Üretime 1994 yılında başlayan firmamız, ülkemizin seçkin sanayi kuruluşlarına karton seperatör, oluklu mukavva seperatör, bardak araları, tabak araları, cam şişe araları, karton ve oluklu mukavva, kutu ve koli üretimi ile hizmet vermektedir. Üstün kalite anlayışımız ve seçkin kadromuz ile Kocaeli - Gebze ilçesinde (İstanbul sınırında) 20.000 metrekare açık 4.000 metrekare kapalı alanda faaliyet göstermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız, üretimini kaliteli ve zamanında yaparak, her zaman tercih edilen bir firma olmuştur.

Firmamız 20 yılı aşkın bir süredir başta Paşabahçe Cam San. Tic. A.Ş, Şişecam ve Cam İş Ambalaj San. Tic. A.Ş olmak üzere, züccaciye, kozmetik, beyaz eşya, gıda, elektronik ve hediyelik eşya sektörlerine hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Ambalaj sektöründe öncü hizmetleri ve fark yaratan uzmanlıklarıyla sektörün değişim liderliğini üstlenen ve  çözüm ortaklarına değer yaratan ambalaj üreticisi olmaktır.

Misyonumuz

Profesyonel yönetim ve hizmet anlayışımızı en etkin şekilde kullanıp müşterilerimizin ambalaj gereksinimlerini sağlayarak müşteri ve çalışan memnuniyetini devamlı kılmak, sunduğumuz hizmetlerin kalitesinden ödün vermeden uzun soluklu iş birliktelikleri sağlamak.

Gerkan Ambalaj