AMBALAJ SANDIĞI

Ambalaj Sandığı

Gerkan Ambalaj sanayi olarak son derece kullanışlı ambalaj sandıklarını ekonomik, sağlam ve ergonomik yönleriyle sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda üretimini yapmaktayız. Ambalaj sandıkları, ambalajlarınızın üretim modelleri ne olursa olsun, onları bir arada tutabilmenize olanak tanır ve daha profesyonel bir depolama servisi için gereklidir.

Her ebat ve derinlikte üretebileceğimiz ambalaj sandıkları hafif ve kullanışlıkları doğrultusunda mekandan tasarruf ve koruma sağlamaktadır. Taşıma kapasitesi ihtiyaç doğrultusunda belirlenir.

İthalat ve ihracat sandıkları

Ambalaj sandıkları, ürünün kullanım alanına göre farklı formları vardır. İthalat ve ihracat sandıkları olarak öne çıkan bu modelde uluslar arası ticaret firmalarının lojistik ihtiyaçları doğrultusunda kullanımı söz konusudur. Ürünlerin sağlam bir ambalaj kafesi içerisinde çok uzun bir süre yolda olsa dahi zarar görmeyecek şekilde konumlandırılması, ancak kaliteli bir ambalaj sandığı ile mümkün. Gerkan Ambalaj olarak ambalaj sandıkları noktasında kaliteli ürünleri müşterilerimize sunuyoruz, her segmentte firma ile çalışarak, onlarca referans elde ettiğimiz ambalaj sektöründe her zaman daha iyisini üretmek için çabalıyoruz.

Ambalaj sandığı ile ilgili bilgi isteyin

Sandıkların formları, ebatları, ürün ücretlendirmesi ve daha birçok konuda bilgi almak için firmamıza iletişim kanalarımız üzerinden ulaşabilir ve müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Gerkan Ambalaj, üretim ve nakliye sektörünün ortak noktalarından, ekonominin can damarlarından taşıma faaliyetleri konusunda en önemli araçlardan birisi olan ambalaj sandıklarının en iyi şekilde tasarlanması, üretilmesi ve memnuniyetle kullanılması için gösterdiği çabayı sürdürüyor!