KARTON AMBALAJ

Ambalaj

Ürünlerin zorlu süreçler ardından üretimi, meşakatli nakliye süreçleri ardından en son aşama ambalaj aşamasıdır. Ambalajlama aşamasında ürünün her prosesindeki o heyecan, müşteriye aktarılır. Bunun için her detayı düşünülerek, kaliteli bir şekilde tasarlanması gereken önemli bir konudur ambalajlarımız. Bugün müşteri memnuniyetine önem veren, marka algısını doğru bir şekilde oturtmak isteyen birçok firma ambalajlarına önem vermekte…

Ambalaj, yaygın kullanımı sayesinde strechler kaliteli bir paketleme sağlamaktadır. Koli veya paletlerin üzerine sıkı bir duruş sağlamak için kullandığımız ambalaj ürünleri reklamı, korumayı sağlar ve ürünün kirlenmesini önlemektedir. Gerkan Ambalaj sanayi olarak kağıt, esnek ambalaj, karton oluklu vb çeşitlerde bir çok ambalaj ürünleriyle ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere hizmet vermekteyiz.

Taşımacılığın ve reklamın önemli bir parçası olan ambalaj ürünlerinde istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda , tercih edilen ebatlarda üretim gerçekleştirebilmekteyiz. İstekler doğrultusunda ofset gibi baskılı ambalajlar sizlere sunulabilmektedir .

Talebe göre ambalaj

Kullanıcının, müşterinin isteklerinin önem kazandığı günümüzde ambalajlar da ürünlere göre ve alıcılara göre özelleştirilebiliyor. Eğer sektörde rakiplerinizden farklı bir hamle yapıp, yenilikçi tasarımlarla öne çıkmak istiyorsanız ambalaj konusunda gelişmiş tesislerimiz, öne çıkan tasarım fikirlerimiz ve uygun maliyet tekliflerimiz ile Gerkan Ambalaj ile görüşmeden kararınızı vermeyin.

Uygun teklifler, hızlı işlem

Farklı firmaların sunduğu her pozitif özelliği barındıran ambalajlarımızda, üretim ve kalite standartları noktasında dünya normlarını izliyoruz. Fiyat konusunda ise modern ve hızlı üretim anlayışımızdan ötürü uygun bir çerçevede işlemlerinizi tamamlıyoruz. Ambalaj konusunda çalışabileceğiniz birkaç adresten biri olarak, Türkiye'de farklı sektörlerde ürünlerin son kullanıcıya ulaşımındaki o heyecanda yer almaya devam ediyoruz.

Doğa dostu ambalajlar

Son yıllarda ambalaj ve paketleme alanında en çok tartışılan konulardan birisi de, doğaya karışmayan ve binlerce yıl doğada bir kirlilik olarak yer alan ambalajlar. Doğa dostu bir işletme anlayışı ile Gerkan Ambalaj, çevreyi kirletmeyen, geri dönüşüme odaklı bir politika izliyor ve sürdürülebilir, yeşil çevreyi destekliyor.