SEPERATÖR

Separatörler

Gerkan ambalaj ve gıda sanayi olarak mukavva, koli, karton gibi alanlarda kullanmak üzere üretimini yaptığımız separatörler ara bölücüler olarak kullanılmaktadır. Ürün sayısının fazla olduğu ve ürünlerin bir arada dağınık bir şekilde değil, nizam içinde olduğu bir depolama, sunma yapısı olan seperatörler yani ara bölücüler birçok firmanın üretim ve dağıtım tesislerinde tercih ettiği bir yöntemdir.

Düzenli iş, hedefe odaklı iş!

Üst üste dizilmiş veya konumlandırılmış çeşitli ürünleri ayırmakta ve yerleştirmekte ara bölmeler olarak firmamız tarafında üretilip kullanımı sizlere sunulur. Kutular, koliler, kartonlar içerisinde ara bölme rafı gibi görev yapmaktadır. Bu da dayanıklılığı ve sistemik bağlantıyı sağlayarak yük oluşumu engellenmiş olur. Eğer tesislerinizde düşük fire oranı, düşük kalite kaybı arıyorsanız yapmanız gereken ürün modeline göre ambalaj talep etmektir ki seperatörler bu konuda birçok ürün için ideal bir ambalaj modelidir.

Hızlı tasarım, kolay kullanım

Genelde iki yüzlü olarak kesilen separatörler bir biri üzerine dik açıyla oturarak monte edilmesiyle tam şeklini almış olur. Kutunun içerisinde ihtiyaca göre değişik boyutlarda üretilebilir. Gerkan Ambalaj sanayi olarak ürün skalamızda en çok rağbet gören seçeneklerden birisinin seperatörler olduğunu, reel sektörde seperatör ara bölücülere talebin yüksek olduğunu biliyoruz ve ambalaj konseptimizi, ürün standartlarımız her geçen gün daha da yukarıya taşıyoruz. Ara raf bölücü seperatörlerin faydaları saymakla bitmiyor, ancak daha detaylı bilgi için firmamıza da ulaşabilirsiniz.

Üretim materyali açısından Gerkan Ambalaj sanayi olarak çevreci tutumumuz sayesinde ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Dünyamızın tükenen kaynakları ve bunların yakın gelecekteki sonuçlarını takip ediyor, sorumluluk sahibi bilinçli bir firma olarak ambalaj üretimi konusunda en yenilikçi metotları kullanarak çevreci, yenilikçi ve modern bir ambalaj üretim tesisi oluşturduk.

Seperatörler ile ilgili bilgi alın

Firmamızın yetkililerine web sitemiz üzerinden ya da telefon aracılığı ile hemen ulaşıp, anında ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz. Farklı konseptlerde ve fiyat aralıklarında sunulan seperatörler, kutular ve diğer ambalaj seçenekler ile ürünlerinize değer katmayı sürdürüyoruz.

SEPERATÖR

Seperatörlerde çözüm ortağınız

Günümüz taşımacılık sektörlerinin hızla gelişmesiyle taşımacılığın sağlanabilmesi için gerekli materyallere ihtiyaç artmıştır Gerkan Ambalaj Sanayi olarak biz de bu gelişim hızına paralel ürünlerimizi geliştirip sizlerin kullanımına sunmaktayız. Ahşapın çok daha ağır ve pahalı olduğu bilindikten sonra karton taşımacılığın önü açılmıştır, günümüz separatörleri de bunların en önemli örneğindendir.

Uygun bütçeler ile seperatörler

Türkçe karşılığı bölmeler olan seperatörler, ambalaj sektöründe yenilikçi bir çözüm getirmiştir. Hem küp şeklindeki ürünler için, hem de bobinler için özel tasarlanabilen, aradığınız bütçeye göre üretilebilen seperatör ambalajları birçok kurumsal firma depolama alanında ya da taşıma alanında tercih ediyor. Ürünlerin bekleme süresinde ya da taşıma esnasında zarar görmemesi için yapmanız gereken bu tarz bir bölmeli ambalaj ile onları korumaktır.

Seperatörler raf görevi görüyor

Bir ara raf görevi gören separatörler kutuların içinde bir birine değmesi istenmeyen eşyaları, kırılabilecek hassas eşyaları, tıbbı materyaller taşınırken, genelde bölmeli olan bu ara bölmeler ( raflar ) şu an ki teknolojimiz sayesinde bir birine dik iki tarak biçimli parçaların üst üste geçmesiyle (oturmasıyla) bir bütünlük kazanıp hem desteklik, ayrıcılık, sağlamlık sağlamaktadır.

Seperatörlerin faydaları

Tekstil sektöründe, lojistik sektöründe ve parekende sektöründe tercih edilebilen seperatörlerin verimliliği arttırdığı, iş gücünün gereksiz alanlara kaymasını engelleyerek tesis faaliyetlerine bir değer kattığı bilinmektedir. Hem klasik seperatör modelleri hem de petek seperatörler birçok firmanın olmazsa olmaz 'ara raf' görevini taşımaktadır.

Bütün bunların yanında seperatörler ayrı olarak kutuya ilave edilebileceği gibi kutunun bir parçası olarak da istekler doğrultusunda üretilebilmektedir. Gerkan Ambalaj Sanayi olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet vermekteyiz. İmalat sanayi alanında hizmet veren ya da taşımacılık, nakliye alanında faaliyet gösteren firmaların ürün konseptlerine göre uygun seperatörleri üretiyor, uygun bütçeler ile sağlıyoruz. Seperatörler hem geometrik olarak şekilli ürünlerin saklanmasında kullanılıyor, hem de özel ebatlara göre farklı şekillerde tasarlanabiliyor. Temel amaç ürünlerin zarar görmemesi, gideceği yere seperatör ile güvenle gitmesidir. Bunun dışında ofiste, depoda saklamak istediğiniz ürünlerinizi de seperatör aracılığı ile saklamanız mümkündür.

Üretim materyali açısından Gerkan Ambalaj sanayi olarak çevreci tutumumuz sayesinde ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Üretilen seperatör modelleri, seperatörlerin ücretlendirmesi ve diğer detaylar için, fiyat teklifi almak için yapmanız gereken hemen Gerkan Ambalaj satış temsilcilerine ulaşmak ve bilgi vermektir. İşinize değer katmak, kalite yaratmak için gece gündüz tüm gücümüzle çalışıyoruz.