KOLİ

Koli

Ürünlerin depolanması, ara satıcılara teslimatı ve son kullanıcıya aktarım öncesi bekletilmesi amacı ile koliler en çok tercih edilen yapılardandır. Kolilerin ebatlarına göre birkaç ürünü de, yüzlerce ürünü de kapsayabildiğini söyleyebiliriz. Eğer ürünün kalitesinin kaybolmamasını, olumsuz etkilere yol açacak gelişmeler olmasını istemiyorsanız son derece kaliteli, güçlü yapıya sahip koliler Gerkan Ambalaj bünyesinde üretilmektedir.

Çok amaçlı koliler

Genel olarak hemen her çeşit ürüne uygun üretimi gerçekleştirilebilen koli, Gerkan ambalaj sanayi tarafından farklı çeşitlerde ve üretilmektedir. Taşınacak materyale göre değişken kolilerimiz mevcuttur. Örneğin arşivlemede kullanılan şapka kapak sistemiyle çalışan kolilerimiz, evrak ve dokümanları saklamada ortak bir amaca hizmet etmek için üretimi sağlanılmaktadır. Hemen tüm sektörlerde çeşitli belgelerin, ürünlerin saklanması amacı ile koliler her firma tarafından tercih edilmektedir. Koli üretimi noktasında her geçen gün daha da üst kalite ürünler ortaya koyan, düşük maliyetlerle, uygun fiyatlarla kurumsal koli ambalaj ihtiyacını çözen firmamız, yüksek standartlardaki üretim tesislerinde kolileri sizler için üretiyor.

Koli çeşitleri

Ebat ve derinlik olarak ihtiyaca göre üretimi sağlanılabilen kolilerin temelde görevi taşıma ve depolama olup kullanımında çeşitleri sizlere kalmıştır. Separatörlü koliler, çiçek ve benzeri zarar görebilecek eşyaların taşınmasında kullanılan koliler istekler üzerine değişken olarak üretilebilmektedir. Özel kesimli ve kilitli koliler en ihtiyaca uygun tiplerden olur Gerkan ambalaj Sanayi tarafından sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Ürünlerinizin zarar görmemesi adına, farklı amaçlara göre dizayn edilmiş koli modelleri son derece önemlidir. Bu bakımdan birçok şirket, ürün saklama konusunda koli tercih ediyor.

Taşımacılıkta koliler

Günümüzde gelişen taşımacılık sistemlerine uygun geliştirilen kolilerimiz rahatlık ve kolay kullanımı sayesinde zaman dostu ve ekonomik yanları ile de cep dostu olarak sizlere hizmet vermektedir. Koli konusunda toplu ya da parti parti alım talepleriniz için Gerkan Ambalaj yetkililerine bilgi verebilirsiniz. Yalnızca kolilerin hangi standartlarda olacağı, ek özellikleri ve alım sayısının verilmesi, firmamız açısından yeterlidir. Eğer kolilerin kalitesini görmek ve ürünleri değerlendirmek isterseniz sizlere numune ürün gönderimi de yapılabilmektedir. Her şey müşteri memnuniyeti için ve her sektörden binlerce firmaya, ürün ve müşteri arasındaki köprüye değer katmak içindir.

Koli H

Dayanıklı, Kaliteli ve Çevre Dostu Koliler

Taşımacılık ve lojistik alanında hızlı bir büyüme ile karşı karşıyayız. Hem kurumsal hem de bireysel lojistik işleri ülkemizin dört bir yanında tesisleşmiş, dağıtım ağını kurmuş firmaların operasyonları ile sürdürülüyor. Bunca taşıma işinin arasında geri planda kalan, ancak son derece önemli olan bir ürün vardır ki, malzemelerimizi koyduğumuz koliler.

Kolilerin kullanım amaçları

Koliler yalnızca bir ürünü bir noktadan diğerine göndermek için kullanılmamaktadır. Aynı zamanda ürünü depolama konusunda da koliler tercih ediliyor. Depolanmış ürünlerin çevresel etkilerden zarar görmemesi adına kolilenip, ısıl etkiler ile deforme olmaması için koli içine ona uygun yalıtım teknikleri uygulanmaktadır.

Gerkan Ambalaj: Sağlamlaştırılmış Koliler sunar

Hızla değişen dünyada ürünlerini sorunsuzca gönderebilmek ve daha önemlisi gerekli olanları depolayabilmeniz için Gerkan Ambalaj Sanayi olarak uzun süren çalışmalarımızın sonucunda tamamen doğa dostu üstelik sağlamlaştırılmış dayanıklı kolilerimizi üretmekteyiz. İstenilen her ebata ve derinliğe sahip olan kolilerimiz temelde standart bazı özellikleri barındırmakla beraber tamamen sizin ihtiyaçlarınıza uygun çeşitleriyle mevcuttur. Katı , sıvı , plastik, kırılgan, biyolojik vb.. bir çok çeşitte eşyaya uygun olan ayrı çeşitleriyle sizlerin hizmetindedir. Bir çok farklı firma ucuz ve standart koli üretimini tercih etmektedir ama Gerkan Ambalaj Sanayi olarak bizim önceliğimiz ihtiyaçlarınızın karşılanmasıdır.

Sunulan koli seçenekleri

Kapaklı arşiv kolilerinden, ayakkabı kolilerine bir çok çeşit ekonomik olarak üretilmektedir. Üstelik günümüzde atıkların artmasıyla atık kolilerine duyulan ihtiyacı da arttırmıştır, üretimini yaptığımız bu ürünlerin her alana uygun, her cebe uygun çeşitleriyle sizlerin memnuniyeti için üretimini yapmaktan mutluluk duyarız. İhtiyaca yönelik geliştirdiğimiz ürünler ile, ambalaj konusunda yenilikçi yapımız ile koliler ve diğer ambalaj seçenekleri konusunda en iyilerden olmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sosyal sorumluluk: Çevre adostu koliler

Üretim materyali açısından Gerkan Ambalaj sanayi olarak çevreci tutumumuz sayesinde ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kaynakların gitgide tükendiği, doğal faktörlerin gücünü yitirdiği dünyamızda tüm insanlar bireysel olarak çevresini korumalıdır, ancak en az insanlar kadar sorumluluk aynı zamanda üretim sektöründeki firmalardadır. Ürün ham maddelerinde, ürün ambalajlarında, tesis yerleşiminde ve firma politikalarında doğayı korumaya yönelik, çevreyi kirletmeyen hamleler ile Gerkan Ambalaj olarak biz de doğanın yanındayız. Ambalajların çevrede yarattığı kirlilik oranını biliyor, ve bunun sorumluluğunda hareket ediyoruz.