KESİMLİ KUTU

Özel kesimli kutular

Üretim sistemleri artık odak noktasını değiştirdi. Bundan on yıllarca önce ürünün maliyetine ve pazar payına odaklanmış yapı, şimdilerde işin satış sonrası veya satış anına kaydı. Eğer müşterinizi memnun etmek istiyorsanız, onlara özel bir şeyler sunmalısınız. Ürün ambalajı konusu da birçok firma için müşteriye ilk ulaşma anı olduğu için son derece önemlidir.

Müşteriye özel resimli kutular

Online alışveriş ve doğrudan teslimat noktasında, kişiye özel ürünler sunan işletmelerde ya da çiçek gibi, hediyelik eşya gibi ürünlerin satışını yapan markalarda kişiye özel ambalajlar öne çıkmaya başladı. Bu tarz ürünlerin ambalajlanması için standart kutu modelleri artık yetersiz kalıyor. Müşteriye özel kutu modelleri, özel resimli kutu hizmetimiz ile en yüksek kalitede kendine yer buluyor. Bu tarz kutular ihtiyaca göre özel türde Gerkan Ambalaj tarafından üretilmekte olup kullanımınıza sunulmaktadır.

Kilitli ve kilitsiz kutu modelleri

Özel resimli kutunun kullanılacağı ürün ya da hizmet modeline göre bu ürünlerimiz kullanıcıların istekleri doğrultusunda kilitli, kilitsiz olarak üretilebilmektedir. Bu ürünler kullanıcıya yönelik olduğu için maksimum fayda sistemi ile çalışmaktadır. Memnuniyet ve müşteriye sunulan güven, cirolardan ve kar paylarından daha önemli bir hale geldiyse, müşteri odaklı ürün ve ambalajlama sistemi o kadar önemli hale gelmiştir. Bugün birçok kurumsal firma, ürünlerin ambalajlanması noktasında göze hitap eden, yaratıcı bir konsepte sahip ve kaliteli kutuları tercih ediyor.

İstenilen ebatta resimli kutu üretimi

Özelleştirilmiş bir yapı olmasından ötürü ebatı ya da diğer özellikleri belli standartlara sahip olmayan resimli kutular, talebe göre üretilebiliyor. Gerkan Ambalaj her istek ve ihtiyaç durumunda istenilen ebat ve özelliklerde üretimi sağlamaktadır. İstek doğrultusunda ofset baskılar da gerçekleştirmekteyiz bu doğrultuda reklam imkanını size sunmaktayız.

Özel resimli kutuda kalitenin adresi

Resimli kutu modellerinde müşteriye ya da firmaya özel resimler, teslimatın konseptine göre görseller yer almaktadır. Baskı modelleri de talebinize göre ofset ya da diğer şekillerde yapılıyor. Ancak özel resimli kutu partileri, kişiye göre değişen standartlar taşıdığı için net bir fiyat söz konusu olmamaktadır.Özel resimli kutu siparişleriniz için firma yetkililerimiz ile görüşmeniz gerekmektedir.

KESİMLİ KUTU

Özel kesimli kutu: Ambalajda yeni bir kültür

Günümüz ihtiyaçlar dünyasında yaşarken taşımacılık ve depoculukta çok daha yeni bir sayfa açılmıştır. Artık standartların dışına çıkmak ve ihtiyaca göre hızlı çözümler üretebilmek önemlidir işte Gerkan Ambalaj Sanayi olarak biz bu imkanı sizlere sunmaktan mutluk duyarız. Müşteriyi merkez alan, özel çizgilere, detaylara sahip ambalajlar yalnızca bir ürün teslim aracı değil, aynı zamanda bir pazarlama metodudur. Müşterinin kalbine giden yolda onlara özel olarak sunduğunuz hizmetin büyük önemi vardır.

İhtiyaca yönelik ambalaj tasarımı

Her sektörün kendine has dinamikleri vardır ve ürünlerin ambalajlanması, son kullanıcıya sunulması buna bağlı olarak tasarlanır. Gerkan Ambalaj olarak misyonumuz, her sektörü okuyup ihtiyaca yönelik tasarımlar ortaya koymaktır. Özel resimli kutular son dönemde birçok kurumsal firmanın tercihidir. Firmamızın referansları arasında, özellikle özel resimli kutu noktasında müşterilerine özel seçenekler sunan, değer yaratmayı amaçlamış birçok firma yer almaktadır.

Değişen ihtiyaçlar

İhtiyaçların değişmeşi ile depoculukta gelişen teknolojiler sonucu bizlerde buna paralel olarak sizlerin özel istek ve ihtiyaçlarına uygun bir şekilde özel kesimli kutuların üretimini gerçekleştirmekteyiz. Peki bunu faydası nedir? Şöyle açıklayalım özel kesimli kutular mekandan, zamandan, maddi kaynaklardan tasarruf sağlayarak çok daha kullanışlı olmaktadırlar. Örneğin taşınacak eşyanın ebatlarını siz biz belirttiğinizde o eşyanın içeriğine en uygun ve koruyucu şekillerde biz sizin ihtiyacınıza göre bu özel kesimli kutuları üretmekteyiz ve standart bir kutunun yapabileceğinin fazlası olarak özel kesimli kutular ekstra koruyuculuk sağlamaktadır ve eşyanın boyutuna bire bir uyacağı için sizin de memnuniyetinizi arttıracaktır.

Özel resimli kutu modellerimizi inceleyin

Eğer örnekler görmek istiyorsanız, özel resimli kutularda hangi üretim standartlarının ve kalite değerlerinin öne çıkarıldığını merak ediyorsanız firmamız ile anında iletişime geçebilirsiniz. Günün her anı çeşitli projeler konusunda kapımızı çalan müşterilerimize özverili bir şekilde ürünlerimizi, üretim politikamızı, ücretlendirme seçeneklerimizi tüm detayları ile anlatıyoruz. Özel resimli kutularda hem standart modeller hem de daha önce hizmet sunulmuş müşterilerimiz için tasarladığımız ürünleri sizlere tanıtmaktan, fikir ve görüşlerinizi almaktan memnuniyet duyarız.

Üretim materyali açısından Gerkan Ambalaj sanayi olarak çevreci tutumumuz sayesinde ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda doğamızı korumuş, sürdürülebilir bir ekosisteme destek vermiş olursunuz.